Cablexpert | CC-HDMI4-7.5M | HDMI to HDMI | 7.5 m
- TootjadCablexpert
- Mudel: CC-HDMI4-7.5M
- Saadavus: 5
-
11€
Cablexpert | CC-HDMI4-7.5M | HDMI to HDMI | 7.5 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross depth master carton | 334 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Gross weight | 0.479 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Gross width master carton | 387 mm |
| Kaabli pikkus | 7.5 m |
| Net weight | 0.459 kg |
| Net weight master carton | 9.58 kg |
| Packing quantity | 20 pc(s) |
| Palette Qty | 1100 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Cablexpert |
| Producer product name | CC-HDMI4-7.5M |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tare weight master carton | 0.527 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.001482 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cablexpert cc-hdmi4-75m hdmi to hdmi 75 m, cc-hdmi4-75m, cablexpert, audiovideo kaablid





